ÇETİNLER
BAŞKANIN MESAJI

Çetinler Kereste
Ve İnşaat

Ev almayı, yenilemeyi ve yatırım yapmayı düşünen herkesi firmamıza bekliyoruz.

Başkanın Mesajı

  • Çetinler Kereste İnşaat Mühendislik San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemil ÇETİN
İLETİŞİM

Cemil ÇETİN

Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz; Kereste atölyesi ile iş dünyasına adım attığımız 1973 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuzla özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyor, sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz.

Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu ki; şirketimizden gelen bilgi, tecrübe ve gücümüz ışığında, 1994 yılında Çetinler Kerestecilik İnşaat Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. olarak Şirketimizi kurduk. Balıkesir' in değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonumuzu üstlenerek katma değer yaratan yatırımlara odaklandık. Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak sektörde fark yarattık.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.

2018 yılından itibaren Çetinler Kereste İnşaat Mühendislik San. Tic. A.Ş. olarak; bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli dostlarımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz...